fgdcover
De volgende organisaties en instellingen hebben het Manifest en de Voorstellen voor een Fair & Green Deal mede ondertekend:

  • Aarde, Stichting

  • ANPED (Noordelijke Alliantie for Sustainability)

  • ASN Bank

  • Bewust Verbruiken, Netwerk vzw

  • Biologica

  • Both ENDS

  • Bouwcarroussel bv, Rob Gort

  • Bureau Ver(?)Antwoord

  • Camping en Galerie Thyencamp

  • Cordaid

  • COS-Brabant

  • Duurzaam Nationaal Inkomen, Stichting

  • DuurzaamheidsDiensten

  • Economen voor Vrede en Veiligheid (EPS/EVV)

  • Ekklesia Den Haag

  • Franciscaans Milieuproject, Stichting

  • Globalinfo

  • Goede Vissers

  • Goede Waar & Co

  • Groen Financieel Advies

  • GroenLinks Waalre

  • Haags Milieucentrum

  • Huis van Erasmus, Stichting

  • Imeco, duurzaam informatie management

  • INSnet

  • INTEGeR…consult

  • Kairos Tools, Stichting

  • Kerk Hardop, Stichting

  • Kleine Aarde, De

  • Limburgs Sociaal Forum

  • Links Ecologisch Forum

  • Louis Bolk Instituut

  • MAD emergent art center

  • Natuur en Milieu, Stichting

  • NIVON – Netwerk voor Natuur en Cultuur

  • OIKOS

  • Omslag – Werkplaats voor Duurzame Ontwikkeling

  • Pequeno, Stichting

  • Platform Aarde Boer Consument

  • Platform Duurzame en Solidaire Economie

  • Recovery Network, Stichting

  • Social Trade Organisation (STRO)

  • Soeco

  • Solidair, Vereniging

  • Swadeshi Bureau voor Andersglobalisering

  • Syntax NBA

  • Terra Reversa

  • Transnational Institute (TNI)

  • Triodos Bank

  • Tumba – Centum voor wereldburgerschap en gelijke behandeling

  • ValQuest

  • Vlaams Overleg Duurzame Ontwikkeling (VODO)

  • Vóór de Verandering

  • Wereld Delen, Stichting

  • WILPF (Women’s International League for Peace and Freedom)

  • WISE, World Information Service on Energy

  • World Improvement Foundation

  • XminY – Solidariteitsfonds

En de onderstaande personen hebben, naast de initiatiefnemers het manifest “Fair & Green Deal” ondertekend:

Naam ondertekenaar Organisatie Beroep Plaats
1 Pruijser Martijn Martijn Pruijser – WIA webontwikkelaar/administrateur Amsterdam
2 Brunink Gert Tilburg
3 Vander Massen Chris Software ontwikkelaar Kortrijk
4 Havermans Ad Fontys Economische Hogeschool Tilburg Docent Weert
5 Malcorps Johan Groen! fractiesecretaris BERCHEM (ANTWERPEN)
6 Schepers Steven Wereldwinkel Educatie Houthalen
7 Jacques Henno JACQUES, bureau voor grafische vormgeving Grafisch vormgever Maassluis
8 BERGERS FELIX LIMBURGS SOCIAAL FORUM LERAAR AS
9 Leemans Prof. Dr. Rik Environmental Systems Analysis Group, Wageningen University Wageningen
10 Paulssen Jan Socioloog Tilburg
11 Doornbos Theo Gepensioneerd Oss
12 Jansen J.L.A. Duurzaamheids consultant Velp
13 Bogaert André Terra Reversa Gepensioneerd Berchem
14 bakx piet registeraccountant tilburg
15 Gloudemans Henk Stichting Werelddelen secretariaatsmedewerker Tilburg
16 Vander Vennet Bert Onderzoeker
17 Overgaauw Chantal Woordlicht, duurzame communicatie Webredacteur, journalist Utrecht
18 Croes J.G.J Scholengemeenschap Onderwijskundige en sociaal-pedagoog Maasmechelen
19 van Kekem Dirk SP-bestuur lokale afdeling gepensioneerd De Bilt
20 Kaaden Remko Leerkracht Numansdorp
21 van der Meulen Debbie
22 Mandjes J.J. WORMERLAND
23 Conings Lode Kontich
24 Roda Binte gepensioneerd econoom Baarn
25 Gijsbertsen Ronald SOMO managing director
26 Dierckxsens Wim World Forum for Alternatives demograaf San José
27 Kloppenburg Wiebe business-coach den Haag
28 Rodenburg Marte ambachtelijk schoenmaker
29 van Beusekom – van Mulligen Alowieke Transition Towns Utrecht (in oprichting) Schipper, kunstenaar Utrecht
30 Tillie Jac Geulle
31 Raven Diederick Utrecht University Opleidingscoordinator MA Multiculturalisme Utrecht
32 Van Engeland Tineke Coördinator vzw Brussel
33 Spelt Kees Onderzoeker Tilburg
34 Bijvoet Olav Prof dr, retired Haarlem
35 van Leenhoff Jan Willem VMD – Leiden ecoloog Leiden
36 De Dreu Willemien HVP gepensioneerd Rijswijk
37 Vijfwinkel Wim New Energy Concepts Energie adviseur Dordrecht
38 Povel Eduard managementtrainer Bilthoven
39 Reijntjes Coen free lance ondersteuning endogene rurale ontwikkeling Amersfoort
40 Buitink Rob Geluidstechnicus Amstelveen
41 Weijenberg Netty GroenLinks Aa en Hunze fractievoorzitter, docent Engels Rolde
42 Dijkstra Henk VUT Ede
43 De Cubber Geert Lector-onderzoeker duurzaam ondernemen
44 Esser Claudia San Chi Massagetherapeute Tilburg
45 Van de Ven JACE zelfstandig publicist journalist Tilburg
46 Vermij Leen gepensioneerd Doesburg
47 De Vries Bert PBL / Universiteit Utrecht Utrecht
48 Schuiling Nia Eext
49 Reigersman Noor zelfstandige redacteur/journalist Boxtel
50 haak ger transition town reek/grave beeldhouwer reek
51 Oonk Gerard directeur Landelijke India Werkgroep Utrecht
52 van Gameren Marja Groen Links Aa en Hunze lid steunfractie Anloo
53 Smit Henk Lochem
54 Rietkerk Oscar GroenLinks Tynaarlo raadslid GroenLinks Tynaarlo Vries
55 Heijne Rein (Huis van Erasmus) Rotterdam
56 Leemans Micheline rondleider DKA Boxtel
57 Eshuis Dolf Remonstrantse Broederschap levensmiddelentechnoloog Vorden
58 Meerman Arie Groenlinks Tynaarlo raadslid Tynaarlo
59 Terwiel Marlous cartograaf/illustrator GOROKA
60 Geldof Dirk Groen! Socioloog-docent Antwerpen
61 Poldervaart Saskia Gender en seksualiteitstudies universitair docente Amsterdam
62 Polak Jacob Rijksuniversiteit Groningen emeritus hoogleraar Amsterdam
63 Nuhaan Jean Michel
64 de Kort Ad Lead Assessor voedselveiligheid Uithoorn
65 de Gunst Ronald sr systeembeheerder/applicatie ontwikkelaar Huijbergen
66 Prinsen Imke ROC Eindhoven Studentadviseur
67 mansholt bineke enschede
68 Vendrik Kees GroenLinks Tweede Kamerlid Den Haag
69 Stalma Paul verpleegkundige
70 huetimg roefie Foundation SNI doctor economie den haag
71 Ruijg Gerrit Jan Energie onderzoeker
72 Driessen Annet
73 van der weerden ine millingen a/d rijn
74 Fortuijn Eelco Goede Waar & Co
75 Brand Theo Communicatieadviseur Zwolle
76 Loermans Hannie St. Taaibosch antropoloog/adviseur maatsch.ontwikkling Castricum
77 Velt Hans Pijnacker
78 Tijdhof Leander Drs. L.P. Tijdhof, natuurgezondheid Haptotherapeut BO Utrecht
79 Lenssens Geert kunstenaar Oosterzele
80 Landre Job Oostvoorne
81 Huige John econoom Kwadendamme
82 daran scharten amédée, c.th. coach, adviseur Nestorkring zaandijk
83 Timmer Rien Exodus Nederland directeur Leiden
84 muns Lyle Jong Groen!
85 Fonk Syne Ontwikkelaar ecologische projecten en betrokken bewustzijn sheerenbergh Gld
86 Janik Brigitte Economen voor Vrede en Veiligheid Brandwijk
87 Oomen Toon Leraar/trainer Tilburg
88 Stoffel Anne vertaler Amsterdam
89 Vugts Agnes erfgoed consulent Goirle
90 de Bruijne Judith Wageningen
91 Oostdijk-Ong May E.
92 Meur Ray Transition Town Breda Grafisch ontwerper Breda
93 Zijden, van der Henk GroenLinks Haren Informatiekundige/Econoom Haren
94 henderson holyblizzz permaculturist malden
95 Van Hezik Cecile De Kleine Aarde
96 D’heedene Ann educatief medewerker CVN
97 Geurts Guus XminY, Platform ABC, Vóór de Verandering Beleidsgericht milieukundige Amsterdam
98 van der Ham Petra Huis van Erasmus project manager Rotterdam
99 van Ierland Ekko Wageningen Universiteit Hoogleraar Milieu-economie
100 Vromman Steven Low Impact Man zelfstandige Gent
101 Pasma Jan P Engineer Bergen N-H
102 Sigmond Thea
103 Keysers Loes Institute of Social Studies / Erasmus Universiteit Rotterdam Universitair docent Den haag
104 Bleijerveld Rob concierge
105 van Steekelenburg Koen Leiden
106 Mol Dolf Consultant Amsterdam
107 van den Houdt Jettie Bioloog/Communicatietrainer/coach Wageningen
108 Zijlstra Femme arts Beetsterzwaaag
109 Ploum Pascal www.noosphere.nl auditor / coach
110 Rottiers Kim docent Antwerpen
111 Kooke Anke Taaibosch Stichting voorzitter
112 vanderplas cindy leerkracht Hoboken
113 claes Joeri
114 van Bruggen Anna Marca fysiotherapeut Harich
115 Monathen Laura StoereVrouwen Studente commerciële economie Eindhoven
116 Vanden Driessche Bart student lager onderwijs
117 van Zuijlen Loes Bureau Het Kan ook Anders sociaal makelaar Tilburg
118 Paeleman Frans
119 Thelosen R. Fontys Hogeschool Bedrijfsmanagement & Techniek Hogeschooldocent Eindhoven
120 van Loo Geerlof beleidsmedwerker Oldebroek
121 Delgado Rivera Vanina
122 vandierendonck marijke deurne
123 van Waardenburg Marc Neede
124 van thiel Carla De Graalbeweging ontwikkelingswerker
125 Heynderick Wivine zelfstandige
126 Kijne-Knop Rix gepens.landbouwkundige Deventer
127 van Rees Pascal permacultuurschool nederland permacultuur docent
128 De bruyn jac Heusden-Zolder
129 Sluys Willem oud-directeur Rabobank Huizen
130 Jacquemyn Carmen
131 Schoen Nico Bureau NetWerk Maatschappelijke ondernemer Amsterdam
132 Trentelman Gerard docent Zwolle
133 de Geus Hans Journalist
134 n. annelies vrijwilliger clientenorganisatie
135 Steeman Helmut Heerlen
136 Evers Sjaak de Rijnlandse hand Supporter Eindhoven
137 Boer Bert gepensioneerd Financial Manager IBM Nederland Zaandam
138 Vermeulen Frans WFBN pastor Roosendaal
139 van Bodegraven Wilco FairFootprint Adviseur duurzaamheid Utrecht
140 Bijl Hanneke Bijl Platform voor Integrale Politiek Raad van Bestuur Voorburg
141 heemskerk aad Bergen op Zoom
142 Eggers Susan
143 Maas M. Sint Maartensvlotbrug
144 Kuiphuis Inge
145 Krijger Gerard Onderzoeker Voedselveiligheid
146 Schutte-Noorlander Nanny Trip-educatie zelfstandig onderwijskundige; duurzaamheideducatie Hardenberg
147 Schutte-Noorlander Nanny Trip-educatie zelfstandig onderwijskundige; duurzaamheideducatie Hardenberg
148 Daugherty DaughertyBRITNEY ERT IT support
149 Veltum Abraham gepensioneerd/vrijwilliger Zaandam
150 Veltum Abraham gepensioneerd/vrijwilliger Zaandam
151 de Brouwer Alex Ervaringsdeskundige GGZ Rosmalen
152 Kramer Bram gepensioneerd Apeldoorn
153 Planken Ad privé gynaecoloog Zeist
154 Oliehoek Monique Zoetermeer
155 Hanekamp+ Danny Postbezorger
156 Feenstra Hilda Local Works zelfstandig ondernemer Joure
157 Bongers Peter Oss
158 van Dael Andrea Journalist